aktualizováno: 11.01.2023 13:19:51

V této sekci je k dispozici představení jednotlivých členů sboru, které bylo vloženo vždy do Sborového listu, který před pár měsíci přestal vycházet z důvodu, že nebyl další zájemce o toto představení.  Všem těm, kteří "našli" odvahu k tomuto představení, děkujeme a chceme povzbudit i ostatní, aby se nebáli podělit se s námi o svůj života běh.
 
Technická poznámka č. 1:
Vzhledem k tomu, aby se soubor příliš dlouho nenačítal, byla provedena při exportu do pdf drastická komprese, která se projevila na kvalitě obrázků. I tak mají jednotlivé soubory přes půl MB. Pokud by byl zájem, je možné tyto pdf soubory sem dávat také v tiskové kvalitě s tím, že velikost bude asi desetkrát větší, tedy okolo 5 MB. Je možné o tom podiskutovat ve fóru.
 
Technická poznámka č. 2:
První dva soubory - tedy představení Ivy Pavlové a Terky Pospíšilové - byly původně wordovské dokumenty se stránkami vyskládanými tak, aby bylo možné tisknout a sestavit brožurku. Jinými slovy stránky nejdou za sebou tak, jak jsme zvyklí při prohlížení na obrazovce. Na druhou stranu je zase bez problému možné si toto představení snadno vytisknout a do brožurky spojit. Další představení již byla dělána v profesionální aplikaci a export stránek je již za sebou. Pokud by někdo hodně prosil:-) a na fóru o to velmi žádel, abych ty první dva soubory předělal, tak až se tyto naše www stránky zaběhnou a bude více času, tak třeba ano, teď na to nemám čas a ani chuť:-)
 
Nyní již jednotlivá představení tak, jak postupně nabíhala:-)
Víte, kdo byl první? Ano, žena Iva Pavlová, jak to ostatně bývá často zvykem, že ženy v těchto případech zahanbují muže.
A víte, kdo byl druhý? Terka Pospíšilová
 
A teď již pěkně tabulku se všemi odvážnými:-)
 
Jména všech dosud odvážných Sloupec odkazů na otevření souboru
Iva Pavlová Iva Pavlová
Terka Pospíšilová Terka Pospíšilová
Iva Hnízdilová Iva Hnízdilová
Petr Králík Petr Králík
Leslie Dahlberg Leslie Dahlberg
Nela Pavlová Nela Pavlová
Jirka Malý Jirka Malý
Christer Dahlberg Christer Dahlberg

Stisk - návrat na Hlavni stránku