aktualizováno: 11.01.2023 13:19:51Co se děje v knize návštěv a co v návštěvni mistnosti na chatu (autor JM)Vítejte u návštěvní knihy. Pán Bůh dal každému z nás do ruky tužku nebo pero k tomu, abychom mohli vyjádřit to, co nosíme uvnitř sebe. Ano, máme tu svobodu. Ale současně Bůh láskyplně a šeptem připomíná:
 
Piš opatrně.
 
Vstup do návštěvní knihy je stiskem oranžového odkazu nad obrázkem. Návštěvní kniha se otevře v novém okně prohlížeče. Pokud jste na naše stránky zavítali a chcete nám pro vzpomínku a na památku nějaký vzkaz nebo postřeh zanechat, učiňte tak prosím  právě v Návštěvní knize. Děkujeme vám.
 
 
 
 
Pro společné povídání je připravena Místnost návštěv - Chat. Vstup do ní je stiskem oranžového odkazu nad obrázkem. Pro smysluplné povídání v návštěvní místnosti je dobré se předem domluvit na nějaké hodině. Být sám v prázdné místnosti za chvilku přestane bavit. Chat má smysl v případě, že se potřebuje více lidí najednou společně domluvit na nějaké věci. Nebojte se vyzkoušet i tuto možnost. Předchozí diskuze z minulých sezení zobrazovány nejsou. Pokud by byl zájem aby byly, obraťe se na administrátora, ale zobrazovat pouze přítomnost je lepší. 
V návštěvní místnosti je možné si po přihlášení zvolit barvu, která bude charakterizovat vaše příspěvky. Tak bude na první pohled patrné, kdo píše. Barva se změní stiskem myši do okénka Vaše barva, kde je možné barvu namíchat.
 
Stisk - návrat na Hlavni stránku